KONST / Litografier / Färglitografi 13778388
nr 1377 8388
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 55/150, daterad 1990. Bladets mått: 55x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
måndag 8 februari 2021
kl 18:42:37
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe